Lista nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej w Diecezji Płockiej

“Upoważnienia do wypełniania posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej Biskup Płocki udziela na rok. Upoważnienie to – ze słusznej i uzasadnionej przyczyny – może być jednak w każdej chwili wycofane czy też nieprzedłużone na kolejny rok. Ostateczna decyzja należy zawsze do Biskupa Płockiego” (43. SDP). 

  1. Adamski Andrzej – Maków, św. Józefa
  2. Bałdyga Jerzy – Płońsk, św. Maksymiliana
  3. Banaszewski Hubert – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  4. Berent Andrzej – Winnica, MBPS
  5. Betlejewski Józef – Rypin, św. Stanisława
  6. Błaszkiewicz Marek – Rogowo, św. Bartłomieja
  7. Borkowski Dariusz – Rypin św. Stanisława Kostki
  8. Brodowski Kamil – Winnica, MBPS
  9. Brzeziński Sławomir – Ciechanów, św. Franciszka
  10. Buła Dariusz – Gąbin, św. Mikołaja
  11. Buźniak Andrzej – Winnica, MBPS
  12. Celebucki Romuald – Rypin, św. Stanisława
  13. Chabowski Grzegorz – Płock, św. Bartłomieja
  14. Chęciński Jarosław – Słupno, św. Marcina
  15. Cytacki Andrzej – Łętowo, św. Jana Chrzciciela
  16. Czubakowski Krzysztof – Proboszczewice, św. Floriana
  17. Czubryt Sebastian – Popowo, Narodzenia NMP
  18. Dobaczewski Andrzej – Okalewo, MB Szkaplerznej
  19. Dobaczewski Krzysztof – Płock, św. Zygmunta
  20. Dobrzyniecki Paweł – Ciechanów, św. Tekli
  21. Dolecki Krzysztof – Ciechanów, św. Tekli
  22. Doliński Bogdan – Słupno, św. Marcina
  23. Fabisiak Sebastian – Płońsk, św. Maksymiliana
  24. Gąska Józef – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  25. Głuchowski Andrzej – Sierpc, św. Benedykta
  26. Gołębiewski Leszek – Płońsk, św. Michała Archanioła
  27. Gzowski Teodor – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  28. Jałmużna Włodzimierz – Winnica, MBPS
  29. Jarczewski Mariusz – Ciechanów, MBF
  30. Jarosz Piotr – Stupsk, św. Wojciecha
  31. Jasiński Maciej – Płonne, św. Jakuba
  32. Jatkowski Józef – Płońsk, św. Maksymiliana
  33. Kaczerski Sławomir – Stupsk, św. Wojciecha
  34. Kalinowski Bartosz – Popowo, Narodzenia NMP
  35. Kobyliński Dariusz – Płońsk, św. Maksymiliana
  36. Kochański Roman – Ciechanów, św. Józefa
  37. Konarzewski Marian – Klukowo, św. Stanisława BM
  38. Konowrocki Andrzej – Ciechanów, św. Tekli
  39. Korycki Krzysztof – Nasielsk, św. Wojciecha
  40. Kowalczyk Adam – Winnica, MBPS
  41. Kowalski Grzegorz – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  42. Kowalski Piotr – Nasielsk, św. Wojciecha
  43. Kownacki Jan – Sulerzyż, św. Mikołaja
  44. Kozon Krzysztof – Popowo, Narodzenia NMP
  45. Krajczyński Edward Antoni – Joniec, św. Ludwika
  46. Kraśniewski Andrzej – Bieżuń, św. Stanisława BM
  47. Krupiński Stanisław – Łęg, św. Katarzyny
  48. Krywcun Wojciech – Obory, Matki Bożej Bolesnej (zak.)
  49. Księżakowski Lech – Płock, MB Fatimskiej
  50. Kuczkowski Wacław – Rypin, św. Stanisława
  51. Kwasiborski Jan – Rogozino, św. Faustyny
  52. Kwiatkowski Andrzej – Dąbrowa, św. Stanisława BM
  53. Lech Krzysztof – Płońsk, św. Maksymiliana
  54. Lipiński Grzegorz – Korzeń, św. Walentego
  55. Lorek Krzysztof – Sierpc, św. Benedykta
  56. Lusa Kazimierz – Winnica, MBPS
  57. Madejski Eugeniusz – Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  58. Malinowski Józef – Ciechanów, św. Józefa
  59. Małkiewicz Józef – Rogozino, św. Faustyny AMB
  60. Marek Mirosław – Płońsk, św. Maksymiliana
  61. Matuszewski Janusz – Serock, św. Anny
  62. Mierzejewski Janusz – Winnica, MBPS
  63. Mikłowski Damian – Czernice B., św. Stanisława BM
  64. Moliński Janusz – Rypin, św. Stanisława
  65. Muchowski Wiesław – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  66. Nagiewicz Piotr – Mochowo, św. Marcina
  67. Nożewski Wojciech – Winnica, MBPS
  68. Olszewski Piotr – Dąbrowa, św. Stanisława BM
  69. Orlikowski Dariusz – Miszewo Mur., św. Anny
  70. Orłowski Kamil – Popowo, Narodzenia NMP
  71. Orzechowski Mirosław – Radomin, św. Mikołaja
  72. Ostoja-Lniski Wojciech – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  73. Parulski Zbigniew – Rypin, św. Stanisława
  74. Paruszewski Wojciech – Płońsk, św. Michała Archanioła
  75. Paszkiewicz Tomasz – Gostynin, św. Marcina
  76. Peszyński Marcin – Baboszewo, św. Urbana
  77. Piotrowicz Mirosław – Zielona k. Mławy, św. Marcina
  78. Piotrowski Bogdan – Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  79. Pogorzelski Wojciech – Sarnowo, św. Józefa
  80. Popielarski Andrzej – Korzeń, św. Walentego
  81. Popławski Tomasz – Proboszczewice, św. Floriana
  82. Przedpełski Piotr – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  83. Pszczoła Tomasz – Serock, św. Anny
  84. Rajczak Dariusz – Płońsk, św. O. Pio
  85. Ratkowski Robert – Słupno, św. Marcina
  86. Rąbalski Cezary – Węgrzynowo, Ducha Świętego
  87. Rogowski Andrzej – Płońsk, św. O. Pio
  88. Romanik Janusz – Serock, św. Anny
  89. Rosiak Janusz – Płońsk, św. Maksymiliana
  90. Roszkiewicz Paweł – Maków, św. Brata Alberta
  91. Rudziński Mirosław – Płock, św. Bartłomieja
  92. Rychlik Krzysztof – Gradzanowo, św. Katarzyny
  93. Seweryniak Jan – Gostynin, św. Marcina
  94. Skurzewski Adam – Serock, św. Anny
  95. Smagacz Aleksander – Baboszewo, św. Urbana
  96. Sobiecki Wiktor – Mława, MBKP
  97. Sprusiński Jerzy – Ciechanów, św. Piotra
  98. Sugajski Zbigniew – Ciechanów, św. Franciszka
  99. Swat Stefan – Dobrzyków, św. Stanisława BM
  100. Szymańczyk Tomasz – Ciechanów, Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników
  101. Szynkiewicz Tadeusz – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  102. Świętorecki Jan – Maków, św. Józefa
  103. Toruniewski Jacek – Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  104. Ulewicz Jerzy – Rypin, św. Stanisława
  105. Wesołowski Ryszard – Ciechanów, św. Józefa
  106. Wiktorski Andrzej – Gostynin, św. Marcina
  107. Wiśniewski Adam – Płock, św. Józefa
  108. Wiśniewski Kazimierz – Bądkowo, św. Szczepana
  109. Workowski Ireneusz – Rogozino, św. Faustyny
  110. Zapołoch Andrzej – Płock, św. Bartłomieja
  111. Zawadzki Mateusz – Winnica, MBPS
  112. Zawadzki Tomasz – Winnica, MBPS
  113. Zięba Sławomir – Ciechanów, św. Tekli
  114. Ziółkowski Andrzej – Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  115. Żak Marcin – Popowo, Narodzenia NMP
  116. Żebrowski Mariusz – Mochowo, św. Marcina
  117. Żychowski Ryszard – Maków, św. Brata Alberta