Marzec

MARZEC
1 Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, Fara, godz. 19.00)
2 Środa Popielcowa. Msza św. pod przewodnictwem J. E. Biskupa Płockiego Piotra Libery (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 18.00)
4 Droga Krzyżowa wynagradzająca za grzechy popełnione przez niektórych duchownych wobec nieletnich (Płock)
4-6 Rekolekcje dla katechetów (Płock, MCEW Studnia)
Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży męskiej organizowane przez Diecezjalne Centrum Powołaniowe (Płock, WSD)
Rekolekcje regionalne dla liderów Akcji Katolickiej
Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej (Popowo, Ośrodek Caritas)
5 Ogólnopolskie Rekolekcje dla Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II (Płock)
Wielkopostne zamyślenia dla Rolników (Płońsk, par. św. Maksymiliana Kolbego, godz. 10.00)
Nocna adoracja Najświętszego Sakramentu SNE (Ciechanów, Fara, godz. 19.00)
Dzień skupienia ekip kerygmatycznych (Ciechanów)
Odsłonięcie tablicy poświęconej funkcjonariuszom Policji II RP poległym i zmarłym w latach 1919-1940, ofiarom hitlerowskich i stalinowskich obozów zagłady (par. św. Wojciecha w Płocku)
9 Etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej (Płock, WSD)
10 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, ul. Sienkiewicza 54, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas DP)
11-13 Rekolekcje dla młodych małżeństw RRN (Popowo, Ośrodek Caritas)
Rekolekcje dla członków Parafialnych Zespołów Caritas i Parafialnych Zespołów Charytatywnych (Popowo, Ośrodek Caritas)
12 Diecezjalny dzień skupienia RRN (Ciechanów)
Spotkanie dla dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (Płock, CPP Metanoia, godz. 13.00-16.00)
15 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
Lectio Divina SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 18.45)
16 Wieczór skupienia dla animatorów RRN (Ciechanów)
19 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, ul. Stary Rynek 14/18, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, godz.11.00)
21 Spotkanie Rady Społecznej przy Biskupie Płockim
22 Wieczór uwielbienia SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, Fara; Raciąż, godz. 18.00)
25 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego w parafiach
25-27 Rekolekcje regionalne dla liderów Akcji Katolickiej
26 Spotkanie dla dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (Płock, CPP Metanoia, godz. 13.00-16.00)
27 Posługi lektoratu i akolitatu (Płock, WSD)
31-2 IV Ogólnopolski Finał Olimpiady Teologii Katolickiej (Płock)