Kalendarz Wydarzeń Duszpasterskich 2021

 

STYCZEŃ

1 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
  54. Światowy Dzień Pokoju
5 Wieczór Królewski. Spotkanie z Biskupem Płockim organizowane przez KIK (Płock, WSD)
  Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
6 Uroczystość Objawienia Pańskiego
  10. Orszak Kolędowy w Płocku
  24. rocznica święceń biskupich J. E. Biskupa Płockiego Piotra Libery
12 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
13 Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
14 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
16 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
17 24. Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce
17-19 Rekolekcje dla maturzystów (Płock, MCEW Studnia)
18-25 Tydzień modlitw o jedność chrześcijan
22 Świętowanie z seniorami w Leonianum Piękne życie organizowane przez Wydział ds. Rodzin i Leonianum (Sikórz, godz. 9.00)
  Rozwiązanie konkursu Rodzinnych Szopek (Kuria DP, godz. 12.00)
24 Niedziela Słowa Bożego – Nieszpory (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 17.00)
  5. Diecezjalny dzień babci i dziadka (parafia w Dobrzykowie)
25 Ekumeniczne nabożeństwo Słowa Bożego (Płock, kościół św. Dominika na Górkach, godz. 16.30)
26 21. Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce
  Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)
27 Międzynarodowy dzień pamięci o ofiarach holokaustu

 

 

LUTY

2 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
  Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Światowy Dzień Życia Konsekrowanego
11 29. Światowy Dzień Chorego; NMP z Lourdes
   
  Msza św. w Szpitalu Wojewódzkim w Płocku, godz. 16.30
  Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
13 Diecezjalny dzień skupienia RRN (Ciechanów)
14 5. Diecezjalny dzień zakochanych. Niedziela z Amoris Laetitia.
14-20 54. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu
16 Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
17 Środa Popielcowa
18 Wieczór skupienia dla animatorów RRN (Mława)
19 Droga Krzyżowa ekspiacyjna z grzechy wobec małoletnich w Kościele (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 17.00)
  Droga Krzyżowa prowadzona przez KIK (Płock, par. św. Jana Chrzciciela)
19-21 Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej (Popowo, Ośrodek Caritas)
20 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
21 Msza św. radiowa sprawowana przez Biskupa Płockiego Piotra Liberę w kościele pw. Świętego Krzyża w Warszawie w 90. rocznicę Objawień Jezusa Miłosiernego św. Faustynie w Płocku (Warszawa, godz. 9.00)
22 90. rocznica Objawień Jezusa Miłosiernego św. Faustynie w Płocku (Płock, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, godz. 17.00)
23 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)
27 5. rocznica święceń biskupich J. E. Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego
26 Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla uczniów kl. 0-IV SP organizowanego przez Wydział Katechetyczny
26-28 Rekolekcje dla katechetów (Płock, MCEW Studnia)

 

MARZEC

1 Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
  Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
5-7 Rekolekcje 40+ RRN (Popowo, Ośrodek Caritas)
6 5. Diecezjalny dzień kobiet
8-10 Rekolekcje kerygmatyczne (Przasnysz, par. św. Stanisława Kostki)
9 Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
11 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
13 Diecezjalny dzień skupienia RRN (Ciechanów)
14 Udzielenie posługi lektoratu i akolitatu (Płock, WSD)
18 Msza św. w kaplicy Domu Księży Emerytów Diecezji Płockiej im. św. Józefa
  Wieczór skupienia dla animatorów RRN (Mława)
19-21 Rekolekcje dla młodych małżeństw RRN (Popowo, Ośrodek Caritas)
20 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
21 Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta (Płock)
23 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)
25 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia
  Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego w parafiach
28 Niedziela Palmowa

 

KWIECIEŃ

2 16. rocznica śmierci Jana Pawła II
4 Śniadanie Wielkanocne dla podopiecznych Caritas (Płock, ul. Sienkiewicza 54)
6 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
  Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
7-8 Płockie Dni Pastoralne (Płock, NoveKino Przedwiośnie)
7-9 Rekolekcje kerygmatyczne (Lubowidz)
8 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
9 Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę
10 Diecezjalny dzień skupienia RRN (Ciechanów)
  Adoracja Najświętszego Sakramentu organizowana przez KSM (Płock, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
11 Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Patronalne Caritas
11-18 77. Tydzień Miłosierdzia
13 36. rocznica święceń biskupich J. E. Księdza Biskupa Romana Marcinkowskiego
  Dzień pamięci ofiar zbrodni katyńskiej
14 Święto Chrztu Polski
15 Wieczór skupienia dla animatorów RRN (Mława)
16 Finał diecezjalny konkursu biblijnego dla uczniów kl. V-VIII SP organizowany przez Wydział Katechetyczny (Radzyminek, SP)
16-18 Rekolekcje dla katechetów (Płock, MCEW Studnia)
17 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
18 Msza św. w Narodowe Czytanie Pisma Świętego (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 9.00)
  Poświęcenie pomnika św. Jana Pawła II i płaskorzeźby św. Stanisława Kostki (Przasnysz, par. św. Wojciecha, godz. 12.00)
24 15. Pielgrzymka do relikwii św. Joanny Beretty Molli organizowana przez Wydział ds. Rodzin, SRKDP, par. św. Stanisława Kostki i św. Jakuba w Płocku
  Paintball organizowany przez KSM (Gładczyn Szlachecki)
25 5. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków (Sierpc)
  Ogólnopolska niedziela modlitw za kierowców
25-1 V Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
27 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)

 

MAJ

2 14. rocznica nominacji J.E. Biskupa Płockiego Piotra Libery na stolicę biskupią w Płocku
4 Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
5-7 Rekolekcje kerygmatyczne (Bieżuń)
6-8 Rekolekcje kerygmatyczne (Chamsk)
8 Ogólnopolska pielgrzymka kierowców na Jasną Górę
  Diecezjalny dzień skupienia RRN (Ciechanów)
10-12 Rekolekcje kerygmatyczne (Zielona k. Mławy)
11 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
13 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
15 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
20 Wieczór skupienia dla animatorów RRN (Mława)
22 Święcenia diakonatu (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 11.00)
  Diecezjalne Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego organizowane przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna)
23 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  5. Diecezjalny Dzień Matki organizowany przez Wydział ds. Rodzin (par. Smoszewo)
25 9. Pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem (Płock, Cmentarz Katolicki, godz. 17.00)
  Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)
28 80. rocznica śmierci bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego
  40. rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego
  Modlitwa przy pomniku bł. Abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego organizowana przez Koło Naukowe  WSD (Płock)
29 5. Diecezjalna pielgrzymka ministrantów, lektorów i parafialnych zespołów muzycznych organizowana przez DSL (par. Czerwińsk)
  Przedwakacyjny dzień wspólnoty Domowego Kościoła (Ciechanów, par. św. Piotra, godz. 11.00)
30 Msza św. w 100-lecie istnienia Sióstr Pasjonistek (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 10.00)

 

CZERWIEC

1 Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
3 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
   
4-6 Rekolekcje dla katechetów (Płock, MCEW Studnia)
5 Święcenia kapłańskie (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 11.00)
  Spotkanie młodych nad Lednicą
6 Diecezjalna celebracja 30. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Płocku
  9. Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez Wydział ds. Rodzin i SRK DP (Płock)
7-9 Rekolekcje kerygmatyczne (Sudragi)
8 Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)
9-11 Rekolekcje kerygmatyczne (Bożewo)
10 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
11 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; dzień modlitwy o uświęcenie kapłanów
12 Wspomnienie 108. Męczenników II Wojny Światowej
  13. Piesza Pielgrzymka im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego z Płocka do Słupna organizowana przez AK (Płock / Słupno)
  Diecezjalny Dzień Skupienia RRN (Ciechanów)
13 22. Rocznica beatyfikacji Płockich Biskupów Męczenników (Działdowo, Sanktuarium Męczenników Działdowskich, godz. 12.00)
  Wyjazd do sanktuarium św. Antoniego organizowany przez KIK (Ratowo)
19 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
22 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)

 

LIPIEC

1-2 84. Ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę
2-5 Kurs Jan organizowany przez SNE (Płock)
3-11 Letnie rekolekcje RRN (Bańska Wyżna)
6-11 32. Piesza Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości Narodu z Bieżunia do Niepokalanowa
8 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
13-15 Rekolekcje kerygmatyczne (Poniatowo)
17 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
18-25 Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców

 

SIERPIEŃ

6-14 40. Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę
7 150-lecie obecności Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu (Przasnysz, Klasztor Mniszek Klarysek Kapucynek, godz. 11.00)
8 300-lecie konsekracji kościoła filialnego w Bliźnie (par. Szczutowo)
12 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
12-14 Rekolekcje kerygmatyczne (Sarnowo)
15 Uroczystość Wniebowzięcia NMP; 453. rocznica śmierci św. Stanisława Kostki – głównego patrona Diecezji Płockiej
21 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
21-22 Rajd rowerowy do Rostkowa organizowany przez KSM
23-25 Rekolekcje kerygmatyczne (Syberia)
26-28 Rekolekcje kerygmatyczne (Kuczbork)
29 Dożynki Diecezji Płockiej (Karniewo)
30 Spotkanie katechetyczne przed nowym rokiem szkolnym 2021/2022 (Płock)
30-3 IX Wczasorekolekcje dla osób chorych i starszych (Popowo, Ośrodek Caritas)
31 Spotkanie katechetyczne przed nowym rokiem szkolnym 2021/2022 (Ciechanów)

 

WRZESIEŃ

4 Turniej piłki siatkowej organizowany przez KSM
7 Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
9 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
11 Poświęcenie pomnika ks. Władysława Skierkowskiego w 80. rocznicę jego śmierci w Działdowie (par. Bogurzyn)
12-18 11. Tydzień Wychowania w Polsce
14 Sztafeta do grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki ku czci Męczenników stanu wojennego organizowana przez AK (Pułtusk/Warszawa)
17 20. Memoriał szachowy im. św. Stanisława Kostki (Przasnysz, Szkoła Podstawowa nr 2)
18 Uroczystość św. Stanisława Kostki, Głównego Patrona Diecezji Płockiej
  39. Ogólnopolska Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa
  Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
21 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)
24-26 Kurs Chłopiec z chlebami organizowany przez SNE (Płock)

 

PAŹDZIERNIK

2 Święto seniora organizowane przez Wydział ds. Rodzin (Sikórz, Leonianum-Piękne Życie)
   
5 Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
6-7 Kurs pastoralny dla fotografów i kamerzystów (Płock, CPP Metanoia)
9 Spotkanie formacyjne Doradców Życia Rodzinnego organizowane przez Wydział ds. Rodzin
10 80. rocznica śmierci bł. bpa Leona Wetmańskiego
  21. Dzień Papieski
10-24 36. Płockie Dni Kultury Chrześcijańskiej
11 Modlitwa przy pomniku bł. bpa Leona Wetmańskiego organizowana przez Leonianum i Wydział ds. Rodzin (Płock)
14 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
15 Dzień Dziecka Utraconego. Msza św. w intencji rodziców po stracie dziecka (Płock, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, godz. 17.00)
16 43. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża
  9. Bieg Papieski organizowany przez AK DP i parafie płockie (Płock)
  Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
  Dzień skupienia członków ekip kerygmatycznych SNE (Mława, par. Świętej Rodziny)
18 Święto patronalne SNE DP
19 Msza św. za Ojczyznę w par. św. Jana Chrzciciela w Płocku i wyjazd na tamę do Włocławka – miejsca męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki organizowane przez KIK (Płock / Włocławek)
28-30 Rekolekcje kerygmatyczne (Niechłonin)
24-31 95. Tydzień Misyjny
26 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)

LISTOPAD

7 Msza św. za zmarłych w hospicjach Caritas DP (Płock, Bazylika Katedralna)
8 877. rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Płocku
  Msza św. ze spowiednikami posługującymi w katedrze (Płock, Bazylika Katedralna)
11 Narodowe Święto Niepodległości, 103. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę
11-14 Kurs Jezus w 4 Ewangeliach organizowany przez SNE (Płock)
13 Pielgrzymka osób bezdomnych na Jasną Górę
14 Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym
16 Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
20 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
  Zjazd diecezjalny KSM
21 Uroczystość Chrystusa Króla.
  Obchody 36. Światowego Dnia Młodzieży w diecezji i spotkanie młodzieży diecezji płockiej z Biskupem Płockim
  Msza św. z okazji 100. rocznicy erygowania III Zakonu św. Franciszka (Płock, par. św. Bartłomiej, godz. 12.00)
  Światowy dzień pamięci o ofiarach wypadków drogowych
23 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)

 

GRUDZIEŃ

7 Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)
  Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)
9 Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)
13 Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego
17-19 Rekolekcje kerygmatyczne (Przasnysz, par. Chrystusa Zbawiciela)
18 Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta (Płock, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Stary Rynek 14/18, godz. 11.00)
  Spotkanie opłatkowe KSM
24 Wigilia dla osób bezdomnych (Płock, Caritas, ul. Sienkiewicza 54)
26-28 Rekolekcje kerygmatyczne (Dłutowo)
28 Wieczór uwielbienia organizowany przez SNE (Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, par. św. Józefa; godz. 18.00)