Aktualności

Zaproszenie do “Parku Dzieje”

Podczas ostatnich Dni Pastoralnych przedstawiciele Parku Dzieje zapraszali na rodzinne widowiska, które odbywają się w Murowanej Goślinie. Zainteresowanym przekazujemy szczegółowe informacje.

Zaproszenie do Parku Dzieje

pragniemy po raz kolejny zaprosić Was i Waszych Parafian do Parku DZIEJE w Murowanej Goślinie. W przepięknej scenerii co roku rozszerzamy rodzinny Park Historyczny i przygotowujemy kolejną wersję wielkiego widowiska „Orzeł i Krzyż”.

Zapraszamy na widowisko „Orzeł i Krzyż”

Największe nocne show o historii Polski “Orzeł i Krzyż” to spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia państwa polskiego przez triumfy husarii, potop szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność. To opowieść o narodowych dziejach, nierozerwalnie związanych z cywilizacją chrześcijańską i Kościołem. Zasiądź na trybunie, gdzie w ciągu 1,5 godziny przeżyjesz niezapomnianą historię, odgrywaną na terenie wielkości 44.000 m2 przez 300 aktorów wcielających się w ponad 1500 historycznych postaci.

Terminy: 

– 21, 22, 28, 29 czerwca
– 5, 6, 12, 13, 19, 20 lipca
Godzina 21:30.

🎫 Ceny biletów zaczynają się od 49 zł, a dla grup dostępne są atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zakupu przez stronę internetową

https://parkdzieje.pl/widowisko

lub do kontaktu bilety@ck.parkdzieje.pl oraz na infolinię 733 774 667