Aktualności

Seminarium Odnowy Wiary w płockiej Farze

Seminarium Odnowy Wiary, czyli cykliczne spotkania ewangelizacyjne, rozpoczną się 24 lutego br. na terenie parafii św. Bartłomieja (farnej) w Płocku: – Będą to spotkania dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć Boga lub jeszcze bardziej za Nim pójść – mówi ks. dr Rafał Pabich, wikariusz, który inicjuje modlitewne spotkania.
Seminarium Odnowy Wiary rozpocznie się 24 lutego, potrwa do 1 czerwca (12 spotkań). W każdy poniedziałek jego uczestnicy spotykać się będą o godz. 19.00 w płockiej Farze, aby wysłuchać konferencji opartej na Słowie Bożym i wspólnie się modlić. Każde ze spotkań potrwa około 1,5 godz.
– Będą to spotkania dla osób od 16 roku życia wzwyż. Adresowane są dla osób wierzących, ale też takich, którzy funkcjonują gdzieś na obrzeżach wiary, którzy chcą odnaleźć Boga, lub jeszcze bardziej za Nim pójść – mówi ks. dr Rafał Pabich, wikariusz parafii farnej w Płocku, inicjator Seminarium, które będzie prowadził wspólnie ze Wspólnotą „Przyjaciele Oblubieńca”.
Organizatorzy spotkań mają nadzieję, że w Seminarium Odnowy Wiary weźmie udział wiele osób z parafii, Płocka i okolic: – Gdy spotkasz Jezusa, wszystko może być już tylko lepsze – zapewniają przyszłych uczestników.