Lista nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej w Diecezji Płockiej

“Upoważnienia do wypełniania posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej Biskup Płocki udziela na rok. Upoważnienie to – ze słusznej i uzasadnionej przyczyny – może być jednak w każdej chwili wycofane czy też nieprzedłużone na kolejny rok. Ostateczna decyzja należy zawsze do Biskupa Płockiego” (43. SDP).

NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚWIĘTEJ W DIECEZJI PŁOCKIEJ ANNO DOMINI 2019

  1. Adamski Andrzej – Maków, św. Józefa
  2. Bałdyga Jerzy – Płońsk, św. Maksymiliana
  3. Banaszewski Hubert – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  4. Berent Andrzej – Winnica, MBPS
  5. Betlejewski Józef – Rypin, św. Stanisława
  6. Błaszkiewicz Marek – Rogowo, św. Bartłomieja
  7. Borkowski Dariusz – Rypin św. Stanisława Kostki
  8. Brodowski Kamil – Winnica, MBPS
  9. Brzeziński Sławomir – Ciechanów, św. Franciszka
  10. Buła Dariusz – Gąbin, św. Mikołaja
  11. Buźniak Andrzej – Winnica, MBPS
  12. Celebucki Romuald – Rypin, św. Stanisława
  13. Chabowski Grzegorz – Płock, św. Bartłomieja
  14. Chęciński Jarosław – Słupno, św. Marcina
  15. Ciszyński Szymon – NDM, św. Maksymiliana
  16. Cytacki Andrzej – Łętowo, św. Jana Chrzciciela
  17. Czajka Jan – Płońsk, św. Maksymiliana
  18. Czubakowski Krzysztof – Proboszczewice, św. Floriana
  19. Czubryt Sebastian – Popowo, Narodzenia NMP
  20. Dobaczewski Andrzej – Okalewo, MB Szkaplerznej
  21. Dobaczewski Krzysztof – Płock, św. Zygmunta
  22. Dobrzyniecki Paweł – Ciechanów, św. Tekli
  23. Dolecki Krzysztof – Ciechanów, św. Tekli
  24. Doliński Bogdan – Słupno, św. Marcina
  25. Fabisiak Sebastian – Płońsk, św. Maksymiliana
  26. Fijołek Franciszek – Blichowo, św. Anny
  27. Gąsiorowski Łukasz – Ciechanów, MB Fatimskiej
  28. Gąska Józef – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  29. Głuchowski Andrzej – Sierpc, św. Benedykta
  30. Gołębiewski Leszek – Płońsk, św. Michała Archanioła
  31. Grabowski Robert – Mława, MBKP
  32. Gzowski Teodor – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  33. Jałmużna Włodzimierz – Winnica, MBPS
  34. Jarczewski Mariusz – Ciechanów, MBF
  35. Jarosz Piotr – Stupsk, św. Wojciecha
  36. Jasiński Maciej – Płonne, św. Jakuba
  37. Jatkowski Józef – Płońsk, św. Maksymiliana
  38. Kaczerski Sławomir – Stupsk, św. Wojciecha
  39. Kalinowski Bartosz – Popowo, Narodzenia NMP
  40. Karpienia Rafał – Duninów, św. Mikołaja
  41. Kobyliński Dariusz – Płońsk, św. Maksymiliana
  42. Kochański Roman – Ciechanów, św. Józefa
  43. Konarzewski Marian – Klukowo, św. Stanisława BM
  44. Konowrocki Andrzej – Ciechanów, św. Tekli
  45. Korycki Krzysztof – Nasielsk, św. Wojciecha
  46. Kowalczyk Adam – Winnica, MBPS
  47. Kowalski Grzegorz – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  48. Kowalski Piotr – Nasielsk, św. Wojciecha
  49. Kownacki Jan – Sulerzyż, św. Mikołaja
  50. Kozon Krzysztof – Popowo, Narodzenia NMP
  51. Krajczyński Edward Antoni – Joniec, św. Ludwika
  52. Kraśniewski Andrzej – Bieżuń, św. Stanisława BM
  53. Krupiński Stanisław – Łęg, św. Katarzyny
  54. Krywcun Wojciech – Obory, Matki Bożej Bolesnej (zak.)
  55. Księżakowski Lech – Płock, MB Fatimskiej
  56. Kuczkowski Wacław – Rypin, św. Stanisława
  57. Kwasiborski Jan – Rogozino, św. Faustyny
  58. Kwiatkowski Andrzej – Dąbrowa, św. Stanisława BM
  59. Lech Krzysztof – Płońsk, św. Maksymiliana
  60. Lipiński Grzegorz – Korzeń, św. Walentego
  61. Lorek Krzysztof – Sierpc, św. Benedykta
  62. Lusa Kazimierz – Winnica, MBPS
  63. Madejski Eugeniusz – Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  64. Malinowski Józef – Ciechanów, św. Józefa
  65. Małkiewicz Józef – Rogozino, św. Faustyny AMB
  66. Marek Mirosław – Płońsk, św. Maksymiliana
  67. Matuszewski Janusz – Serock, św. Anny
  68. Mierzejewski Janusz – Winnica, MBPS
  69. Mikłowski Damian – Czernice B., św. Stanisława BM
  70. Moliński Janusz – Rypin, św. Stanisława
  71. Muchowski Wiesław – Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  72. Nagiewicz Piotr – Mochowo, św. Marcina
  73. Nożewski Wojciech – Winnica, MBPS
  74. Olszewski Piotr – Dąbrowa, św. Stanisława BM
  75. Orlikowski Dariusz – Miszewo Mur., św. Anny
  76. Orłowski Kamil – Popowo, Narodzenia NMP
  77. Orzechowski Mirosław – Radomin, św. Mikołaja
  78. Ostoja-Lniski Wojciech – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  79. Parulski Zbigniew – Rypin, św. Stanisława
  80. Paruszewski Wojciech – Płońsk, św. Michała Archanioła
  81. Paszkiewicz Tomasz – Gostynin, św. Marcina
  82. Peszyński Marcin – Baboszewo, św. Urbana
  83. Piotrowicz Mirosław – Zielona k. Mławy, św. Marcina
  84. Piotrowski Bogdan – Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  85. Pogorzelski Wojciech – Sarnowo, św. Józefa
  86. Popielarski Andrzej – Korzeń, św. Walentego
  87. Popławski Tomasz – Proboszczewice, św. Floriana
  88. Przedpełski Piotr – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  89. Pszczoła Tomasz – Serock, św. Anny
  90. Rajczak Dariusz – Płońsk, św. O. Pio
  91. Ratkowski Robert – Słupno, św. Marcina
  92. Rąbalski Cezary – Węgrzynowo, Ducha Świętego
  93. Rogowski Andrzej – Płońsk, św. O. Pio
  94. Romanik Janusz – Serock, św. Anny
  95. Rosiak Janusz – Płońsk, św. Maksymiliana
  96. Roszkiewicz Paweł – Maków, św. Brata Alberta
  97. Rudziński Mirosław – Płock, św. Bartłomieja
  98. Rychlik Krzysztof – Gradzanowo, św. Katarzyny
  99. Seweryniak Jan – Gostynin, św. Marcina
  100. Skurzewski Adam – Serock, św. Anny
  101. Smagacz Aleksander – Baboszewo, św. Urbana
  102. Smyczyński Andrzej – Popowo, Narodzenia NMP
  103. Sobiecki Wiktor – Mława, MBKP
  104. Sprusiński Jerzy – Ciechanów, św. Piotra
  105. Sugajski Zbigniew – Ciechanów, św. Franciszka
  106. Sternicki Jan – Okalewo, MB Szkaplerznej
  107. Swat Stefan – Dobrzyków, św. Stanisława BM
  108. Szymańczyk Tomasz – Ciechanów, św. Tekli
  109. Szynkiewicz Tadeusz – Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  110. Świętorecki Jan – Maków, św. Józefa
  111. Toruniewski Jacek – Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  112. Turowski Tadeusz – Mława, MB Królowej Polski
  113. Ulewicz Jerzy – Rypin, św. Stanisława
  114. Wesołowski Ryszard – Ciechanów, św. Józefa
  115. Wiktorski Andrzej – Gostynin, św. Marcina
  116. Wiśniewski Adam – Płock, św. Józefa
  117. Wiśniewski Kazimierz – Bądkowo, św. Szczepana
  118. Workowski Ireneusz – Rogozino, św. Faustyny
  119. Zapołoch Andrzej – Płock, św. Bartłomieja
  120. Zawadzki Mateusz – Winnica, MBPS
  121. Zawadzki Tomasz – Winnica, MBPS
  122. Zięba Sławomir – Ciechanów, św. Tekli
  123. Ziółkowski Andrzej – Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  124. Żak Marcin – Popowo, Narodzenia NMP
  125. Żebrowski Mariusz – Mochowo, św. Marcina
  126. Żychowski Ryszard – Maków, św. Brata Alberta