Funkcje w 37. Pielgrzymce do Przasnysza i Rostkowa

Przekazujemy do wiadomości wszystkich zainteresowanych wykaz osób odpowiedzialnych za poszczególne funkcje w czasie trwania 37. Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa, dn. 14 września 2019 r. Prosimy o zapoznanie się i życzliwą posługę na rzecz dzieci i  młodzieży naszej diecezji oraz wszystkich przybywających w tym dniu gości.

PIELGRZYMKA DZIECI

Zadania i funkcje: Osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania
Koordynacja całości Ks. Jarosław Kamiński
Recepcja S. Joanna Kawczyńska, młodzież KSM
Powitanie i zawiązanie wspólnoty w Przasnyszu Ks. Mateusz Stępka, zespół „Kostki” z parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu
Scena w Przasnyszu Ks. Michał Gaszczyński,
Gmina Czernice Borowe
Przygotowanie i sprzątanie placu
w Przasnyszu
Wikariusze parafii św. Wojciecha
Nagłośnienie w Przasnyszu Ks. Michał Gaszczyński
Przygotowanie ołtarza celebry Rostkowo Ks. Adam Chmielewski Ks. Artur Janicki
Przygotowanie do Eucharystii
w Rostkowie
(przygotowanie i prowadzenie śpiewów)
Ks. Krzysztof Drzazgowski, zespół „Powołani” z parafii
św. Stanisława BM w Mławie
Powitanie Ks. Biskupa Ks. Adam Chmielewski
Czytanie mszalne Ks. Mateusz Jesień; dziecko z parafii św. Jana Kantego w Mławie
Psalm Zespół „Powołani” z parafii
św. Stanisława BM w Mławie
Ewangelia Diakon
Modlitwa wiernych Ewa Mosakowska; dzieci z parafii
w Węgrzynowie
Ceremoniarz (służba liturgiczna) Ks. Artur Janicki
Spowiedź Wszyscy księża
Komunia Święta Wszyscy księża
Podziękowanie Ks. Biskupowi Ks. Piotr Smoliński; dzieci z parafii Bł. Płockich Biskupów Męczenników w Ciechanowie
Wyjście grup Ks. Łukasz Gach Ks. Marcin Milewski
Orkiestra dęta prowadząca pielgrzymkę Jarosław Giziński i Orkiestra Dęta OSP w Zawidzu Kościelnym
Tuby i nagłośnienie na trasie Osoby odpowiedzialne
za prowadzenie grup
Agregat PSP Przasnysz / Gmina
Czernice Borowe
Powitanie grup w Rostkowie Ks. Krzysztof Drzazgowski,
zespół „Powołani” z parafii
św. Stanisława BM w Mławie
Sprzątanie placu w Rostkowie KSM Diecezji Płockiej

GRUPY DZIECI

Tłuchowski Goście I (diec. łomżyńska – dekanat Myszyniec) Ks. Jarosław Jakubowski
Gostyniński Goście II (diec. łomżyńska – dekanat Kadzidło) Ks. Robert Piątkowski
Płocki Zachodni Goście III (diec. łomżyńska – pozostałe parafie oraz goście z innych diecezji) Ks. Wiesław Jóźwiak
Przasnysz I (parafia św. Wojciecha) Ks. Ryszard Raczkowski
Przasnysz II (parafia Chrystusa Zbawiciela i parafie dek. przasnyskiego) Ks. Artur Kowalczyk
Przasnysz III (parafia o. Pasjonistów) O. Piotr Sułkowski CP
Serocki Strzegowski Ks. Marek Wiśniewski, (Ks. Przemysław Krysztofiak)
Gąbiński Raciążski Ks. Patryk Zawadzki (Ks. Łukasz Gach)
Dobrzyń n. Drwęcą Dobrzyń n. Wisłą Ks. Tomasz Kaszanek, (Ks. Paweł Perdion)
Ciechanowski Wschodni Ks. Piotr Smoliński
Ciechanowski Zachodni Ks. Tomasz Dec
Nasielski Ks. Piotr Wilkowski
Zakroczymski Wyszogrodzki Ks. Jacek Zakrzewski,
(Ks. Michał Łuczka)
Pułtuski Rypiński Ks. Dariusz Witkowski (Ks. Piotr Oszczyk)
Bielski Dzierzgowski Ks. Dawid Gołębiewski (Ks. Marcin Stankiewicz)
Makowski Ks. Jacek Darmofalski
Mławski Zachodni Mławski Wschodni Ks. Mateusz Jesień (Ks. Mariusz Przybysz)
Płocki Wschodni Bodzanowski Ks. Paweł Kułakowski (Ks. Michał Gołębiewski)
Sierpecki Żuromiński Ks. Mateusz Kawczyński (Ks. Krystian Bartnicki)
Płoński Południowy Płoński Północny Ks. Dawid Witkowski (Ks. Tomasz Baranowski)

Ps. Wszystkich księży, kleryków, siostry zakonne oraz osoby zaangażowane w poszczególne służby zapraszamy na posiłek do Szkoły Podstawowej w Rostkowie. 

PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY

Koordynacja całości Ks. Jarosław Kamiński, Ks. Krzysztof Ruciński
Recepcja s. Joanna Kawczyńska,
młodzież z KSM
Nagłośnienie, multimedia, obsługa techniczna koncertu Firma OPTIS, Gąbin
Powitanie i zawiązanie wspólnoty Ks. Krzysztof Ruciński, Joanna Cichowska z Diakonią Muzyczną
Przygotowanie ołtarza celebry Ks. Adam Chmielewski, Ks. Artur Janicki
Przygotowanie do Eucharystii (przygotowanie i prowadzenie śpiewów) Młodzież z Diakonii Muzycznej
1. Katecheza „nieJESTEMsam”
2. Wprowadzenie do spowiedzi
3. Adoracja NS
Daniel Wojda SJ
Ks. Jarosław Mokrzanowski
Ks. Marcin Durzyński z młodzieżą z  parafii św. Stanisława Kostkiw Rypinie
Powitanie Ks. Biskupa   Ks. Adam Chmielewski, par. Rostkowo
Czytanie mszalne Psalm Patrycja Bulicka – parafia św. Wojciecha w Przasnyszu Ala Zajkowska i Julia Zajkowska – parafia Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie
Ewangelia Kazanie Diakon Ks. Rafał Winnicki – dekanalny duszpasterz młodzieży, Nasielsk
Modlitwa wiernych ks. Jacek Prusiński i młodzież ze Szkół Katolickich
Ceremoniarz (służba liturgiczna) Ks. Artur Janicki
Spowiedź Dekanalni Duszpasterze Młodzieży
(prosimy zabrać ze sobą stułę)
Komunia Święta Dekanalni Duszpasterze Młodzieży
(prosimy zabrać ze sobą komże)
Podziękowanie Ks. Biskupowi Młodzież z parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu
Sprzątanie placu Parafia Rostkowo
Zapowiedź koncertu zespołu
SIEWCY LEDNICY
Maria Smolińska – parafia św. Urbana w Baboszewie Eliza Ciemnicka – parafia św. Jana Chrzciciela w Bielsku
Wniesienie relikwii św. Stanisława Kostki i pomoc organizacyjna KSM Diecezji Płockiej